TANGO DAY V.2


TVP 3 TELESKOP I TANGO DAY

http://poznan.tvp.pl/23737310/24012016-godz2000

PODZIĘKOWANIA

Bez pomocy tych podmiotów i tych osób, ten dzień nie byłby możliwy:

Ambasadzie Argentyny i Pani Patrici Salaz, za zaufanie i wsparcie Patronatem Honorowym naszego wydarzenia. Prezydentowi Miasta Gniezna Panu Tomaszowi Budaszowi za objęcie Patronatem Tango Day i słowa wiary w to,  jak propagujemy Gniezno i tango.

MOK Gniezno, Panu Dyrektorowi Dariuszowi Pilakowi i Iwonce Piechockiej Jóźwiak, którzy nam zaufali i pomogli w organizacji wydarzenia. Zespół akustyków, oświetleniowców i stroicieli – dziękujemy.

Magdalena Polak i Tomasz Polak – Studio Migawka, którzy dzielą z nami pasję, pokazując ją na swoich zdjęciach. Te zdjęcia mogliście podziwiać podczas wydarzenia.

Magdzie i Łukaszowi z Poznania. Wystawa biżuterii wspaniała. Łukaszu tańczyć przy Twojej muzyce, to zaszczyt i wielka przyjemność!

Markowi Seweryńskiemu i Adze Aftowicz, za pokaz, prowadzone warsztaty i poświęcenie swojego czasu. Marku, milonga o 3 rano w kuchni przy zespole na żywo;-) Kapitalna!

Dominice Orzołek i sekcji malarskiej MOK – za piękne i emocjonalne obrazy. Jeśli ktoś chciałby nabyć obrazy widziane podczas wydarzenia, prosimy o kontakt agnieszka@mojetango.pl

Zespołowi Tango Conspiracion, którzy mierzy się z trudną materią tanga. Łącznie jazzu i tanga, to mistrzostwo. Gościć Was i słuchać na żywo we własnym domu, to ogromna przyjemność.

Grupie Tango Gniezno Izie, Marcelowi, Justynie, Maciejowi, Waldkowi, Julicie za to, że jesteście Dobrymi Duchami tanga w Gnieźnie.

Osito, Libertango na żywo – wspaniałe. Dzięki niemu wiele osób chcę rozwijać swoje taneczne pasje i stanąć na drodze tanga;-)

Kasi Skowrońskiej za to, że zechciała przyjechać do nas z Warszawy ze swoimi butami Zoha.

Pubowi Pilsner za catering i okazałą pomoc oraz wsparcie podczas Tango Day w Gnieźnie.

I nader wszystko aszym kochanym Gościom przybyłym do nas mimo niepogody, śnieżycy, połamanych żeber, choroby i imprez rodzinnych z Poznania, Torunia, Bydgoszczy, Inowrocławia, Gdańska, Warszawy i Zielonej Góry. Ogromnie dziękuje Wam za dobrą energię, bycie z nami, radość i pasję, którą razem możemy dzielić. 

dots4

WARSZTATY Z MARZENĄ LAMPASIAK

Nasz kolejny, wspaniały gość, który przyjął zaproszenie od Tango Day, to Marzena Lampasiak. Wizażystka, stylistka, konsultantka od wizerunku osobistego, właścicielka firmy Auberginia www.auberginia.com Współpracuje m.in z M.Kożuchowską, A.Szulc czy W.Karolakiem.

Podczas Tango Day będzie prowadziła dla nas niesamowite warsztaty z makijażu scenicznego, który nie tylko będzie do wykorzystania na scenie ale i przy ważnych wyjściach.

Co będzie się działo?
makijaż sceniczny krok po kroku
dobór odpowiednich kosmetyków do makijażu scenicznego
intensywność makijażu dostosowana do oświetlenia na scenie
omówienie techniki modelowania kształtu oka
klejenie rzęs na pasku
omówienie techniki modelowania twarzy, makijaż ust
pokaz makijażu
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, kto pierwszy ten lepszy!
Warsztaty trwają od godziny 16.00 do 19.00,
Zapisy na agnieszka@mojetango.pl z dopiskiem warsztaty.
Koszt za całość 40 zł/os.

12360156_645679238905865_3763471355016935953_n

WARSZTATY, WARSZTATY, WARSZTATY

prowadzi Marek Seweryński i Agnieszka Aftowicz

„Uważam, że istotą tanga jest prowadzenie partnerki i podążanie za partnerem oraz indywidualna interpretacja muzyki, które czynią ten taniec niezwykłym i unikalnym, a każde zatańczone tango staje się niepowtarzalnym. Tango i jego style nieustannie się zmieniają. Kreatywni tancerze adaptują elementy innych tańców lub wymyślają własne” – tak pisze Marek.

Grupa, ale pracujemy indywidualnie z parami, koncentrując się przede wszystkim na dobrym i czytelnym prowadzeniu. Rozwiązujemy dylematy i problemy, jakie spotykają Was podczas tańczenia. Tango, to nie konieczność wykonania jakiejś sekwencji. Tango to przyjemność w zabawie tym, co chcemy i potrafimy wykonać.

Osoby po raz pierwszy biorące udział w zajęciach, mogą już po nich uczestniczyć w milondze.

Sama miałam przyjemność tańczyć z Markiem. Osobiście polecam i gorąco zachęcam. 

  1. Grupa początkująca: start 9.00 do 11.00 (2H)
  2. Grupa tańcząca: start: 11.15 – 15.15 (4h)

Koszt od osoby 160 zł za całość zajęć (grupa zaawansowana) i 80zł/ osoba (grupa początkująca). Obowiązują zapisy na zajęcia agnieszka@mojetango.pl

Zapisy do 21 stycznia 2016

DSC_1275

Patronat Honorowy

PREZYDENT MIASTA GNIEZNO

Miło nam poinformować, że Szanowny Pan Tomasz Budasz, objął swoim Patronatem Honorowym, wydarzenie Tango Day.

Jednocześnie Pan Prezydent wskazuje na naszą inicjatywę jako tę, która łączy kulturę z promocją aktywnego trybu życiu i propaguje nasze miasto, jako miasto otwarte na wielość kultur i inicjatyw społeczno-kulturalnych.

My dziękujemy za pokładane w nas zaufanie, i życzenia od Pana Prezydenta dla uczestników kolejnego już wydarzenia TANGO DAY!

pobrane

 Patronat Honorowy

AMBASADA ARGENTYNY W POLSCE 

escudo_nacional_color_01 (1)

Szanowna Pani Ambasador, Pani Patrizia Beatriz Salas, objęła Patronatem Honorowym wydarzenie Tango Day. Jednocześnie dziękując organizatorom i uczestnikom wydarzenia za włożony wysiłek na rzecz wzmacniania więzi Polsko – Argentyńskiej.

 

TANGO DAY!

23 stycznia 2016

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie

thumb